UYGUN FİYATIN EN İYİSİ: XIAOMI REDMI NOTE 8 PRO

UYGUN FİYATIN EN İYİSİ: XİAOMİ REDMİ NOTE 8 PRO


Uzun süredir Huawei akıllı telefon kullanıcısıydım. Trump ambargoları, ekonomik dalgalanma vs derken herkes farklı şeyler söyler olmuştu. Telefonum bir süre içinde kasmaya başlamıştı ve beklediğim performansı o fiyata alamayınca işim gereği yeni bir telefon arayışına çıktım. Önceliğim yüksek çözünürlüklü fotoğraf çekimi yapabilen bir telefon almaktı. Profesyonel olmasa da beni profesyonel görüntüye en düşük bütçeyle taşıyan bir telefon almam gerekiyordu.

Xiaomi markası ise beklenildiğinden hızlı ve güzel işler ortaya çıkarıyor aynı zamanda diğer markalarla kıyaslandığında fiyat performans derecesi oldukça yüksek ürünler tasarlayıp satışa çıkarıyordu. Çevremdeki insanların da tavsiyesi üzerine “Xiaomi Redmi note 8 pro” 128gb almaya karar verdim. Üstüne bir de kasım indirimlerine denk gelmem büyük şans oldu. 64MP özelliği bulunan ve 128gb hafızalı akıllı telefonu MI STORE’da 2,300 tl’ye aldım. Normalde 3 bin tl gibi bir fiyatı vardı ama dediğim gibi indirime denk gelip almam büyük şans oldu.
Aldıktan birkaç gün sonra da ufak bir fotoğraf çekimi yaptık. Gerçekten de vaad edileni gerçekleştirdiğine garanti veriyorum. Bir sürü farklı ayarda denemeler yaptık; gece modu, portre çekimi, 64MP vs tüm çekimlerde beklediğimi fazlasıyla aldım.
Günümüz akıllı telefon piyasasına bakacak olursak bu fiyata bu performansı başka bir telefondan elde edebileceğinizi sanmıyorum hele ki diğer markalarda ortalama fiyatlar 7-8k olmuşken.
Tasarım ve renk seçenekleri olarak da kendini üst düzeye taşıdığını söyleyebilirim, tabi bu benim kendi fikrim. Ben beyaz olanı tercih ettim inanılmaz güzel bir renk geçişi var telefonun arkasında. Zaten eklediğim fotoğraf benim aldığım renk bakabilirsiniz.
Bu yüzden akıllı telefon arıyorsanız, güzel kaliteli fotoğraflar elde edebilecek ve çok da para vermek istemiyorsanız size tavsiyem “Xiaomi Redmi note 8 pro”…#akıllıtelefon #teknoloji #smartphone #xiaomi